DK22 i 91. Od wtorku zmiana organizacji ruchu na podwójnym rondzie w Czarlinie

  • 30.08.2019, 15:37 (aktualizacja 30.08.2019, 15:55)
  • Redakcja
DK22 i 91. Od wtorku zmiana organizacji ruchu na podwójnym rondzie w Czarlinie fot. Paweł Ickiewicz

Podziel się:

Oceń:

W pierwszym tygodniu września kierowcy korzystający z węzła Czarlin na drogach krajowych nr 22 i 91 muszą liczyć się z utrudnieniami.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w związku z planowanym wykonywaniem warstwy ścieralnej na podwójnym rondzie na węźle w Czarlinie na DK22 i DK91, w dniach od 3 września (wtorek) do 8 września (niedziela), będą występować utrudnienia w ruchu możliwe we wszystkich relacjach. Tymczasowo i dynamicznie będzie tam wprowadzany ruch wahadłowy. Mówi rzecznik GDDKiA Piotr Michalski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeśli ktoś może, apeluję o to, żeby starać się w miarę możliwości omijać to miejsce, jechać innymi drogami. - Piotr Michalski, GDDKiA

Apelujemy do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracania uwagi na zmienioną organizację ruchu oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 31.08.2019, 13:13
No to teraz Rokitki będą przeżywać oblężenie

Pozostałe