Tapflo Cup 2019: niedzielny festyn rodzinny i zmagania piłkarskie reprezentacji firm oraz służb działających w Tczewie i okolicy

  • 05.09.2019, 10:18 (aktualizacja 05.09.2019, 16:00)
  • Paweł Ickiewicz
Tapflo Cup 2019: niedzielny festyn rodzinny i zmagania piłkarskie reprezentacji firm oraz służb działających w Tczewie i okolicy mat. organizatorów-facebook Team Tapflo

Podziel się:

Oceń:

Drużyny piłkarskie reprezentujące największe zakłady produkcyjne z Tczewa i okolic oraz służby, a także miejską spółkę, zmierzą się w niedzielę, 8 września na boisku przy ul. Elżbiety w turnieju Tapflo Cup 2019. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, nie tylko tych związanych z drużynami, do wspólnego kibicowania i zabawy na festynie rodzinnym. Start imprezy o godzinie 10:00, wstęp wolny.

Organizatorzy, przedsiębiorstwo Tapflo wraz z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji, zapraszają mieszkańców Tczewa i okolic do udziału w turnieju Tapflo Cup 2019. W niedzielę, 8 września między godz. 10:00 a 16:00 na stadionie przy ul. Elżbiety będzie można zobaczyć zmagania piłkarskie reprezentacji największych zakładów pracy, straży pożarnej i miejskiej spółki. Równolegle odbywać się będzie rodzinny festyn, podczas którego przewidziano liczne atrakcje dla najmłodszych.

Oprócz emocji związanych ze zmaganiami piłkarskimi (Zapraszamy do kibicowania) na naszych gości (tych młodszych i starszych ;) czeka moc atrakcji.

Bezpłatne atrakcje dla dzieci:
- konkursy rekreacyjno-sportowe
- warsztaty balonowe
- malowanie twarzy
- zamki dmuchane
- wata cukrowa i popcorn

Podczas festynu będzie możliwość zakupienia ciepłych posiłków i zimnych napojów.

facebook Team Tapflo

 

Na imprezę zaprosił na naszej antenie przedstawiciel spółki Tapflo, Mikołaj Laguna-Horodniczy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy, w której mówimy o formule imprezy, przygotowanych atrakcjach i dziesięciu zespołach, które wystąpią w niedzielę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasz gość, jeden z organizatorów turnieju Tapflo Cup 2019, Mikołaj Laguna-Horodniczy

 

Wszystkie informacje znajdziecie też na facebookowym wydarzeniu pod TYM linkiem. 

Wstęp na imprezę jest wolny.

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe