Zakończyły się ferie zimowe z TCSiR

  • 01.02.2017, 15:56
  • Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
Zakończyły się ferie zimowe z TCSiR TCSiR

Podziel się:

Oceń:

W czasie tegorocznych ferii zimowych Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przeprowadziło zajęcia sportowo-rekreacyjne dla młodzieży tczewskich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Hitem tegorocznych ferii była możliwość bezpłatnego korzystania z lodowiska w godz. 9.00-14.00. Z tej formy czynnego wypoczynku skorzystało ok 1250 osób.

Przez całe 10 dni zorganizowano turnieje w hali namiotowej, gry i zabawy na lodowisku, gry i zabawy na basenie. Turnieje odbywały się w najpopularniejszych dyscyplinach jak piłka nożna, unihokej, koszykówka i tenis ziemny. Zawody w grach zespołowych gromadziły od 3 do 8 zespołów. W jedynym turnieju indywidualnym, czyli tenisie ziemnym, udział wzięło 12 osób – po 6 w kategorii szkoły podstawowej i gimnazja. W obu grupach grano systemem każdy z każdym. Wśród kategorii młodszej zwyciężyła Kamila Andryjenko wygrywając wszystkie pojedynki. W kategorii starszej I miejsce zajął Michael Wodziński również wygrywając wszystkie mecze.

Zdecydowanie najwięcej amatorów zabaw ruchowych wzięło udział w zajęciach na lodowisku. W ciągu 4 dni zabaw na lodzie każdorazowo bawiło się około 80 do 100 dzieci i dorosłych, w grach i zabawach na basenie ok 100 osób.

Wszyscy biorący udział w 10-dniowych spotkaniach zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i słodyczami.

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe