Policja poszukuje sprawcy kradzieży

  • 11.09.2019, 16:17 (aktualizacja 11.09.2019, 16:30)
  • Redakcja/KPP Tczew
Policja poszukuje sprawcy kradzieży arch. Telewizji Tetka

Podziel się:

Oceń:

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie opublikowała wizerunek osoby mającej związek ze sprawą kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wszysycy posiadający informacje o zdarzeniu i poszukiwanym proszeni są o kontakt z policją.

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek opublikowano. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

fot. KPP Tczew

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, która miała miejsce 11 lipca w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca, ubrany w białą bluzę z założonym kapturem na głowie i czarne spodnie, wykorzystując nieuwagę pracownika sklepu ukradł pieniądze.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 530-81-83 lub na numery alarmowe 112 i 997 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

 

Redakcja/KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe