Czy umiemy nieść pomoc? Spotkanie z ratownikiem z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy [ROZMOWA]

  • 13.09.2019, 11:34 (aktualizacja 17.09.2019, 12:25)
  • Redakcja/Urszula Niewiarowska telewizja Tetka
Czy umiemy nieść pomoc? Spotkanie z ratownikiem z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy [ROZMOWA] HB Tomasz Korowaj

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 14 września, przypada Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. To dobra okazja, aby przypomnieć sobie najważniejsze zasady niesienia pomocy osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach. O nich oraz o źródłach wiedzy na temat pierwszej pomocy opowiedział nasz gość - ratownik i nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa Tomasz Korowaj.

W tym roku 14 września już po raz dziewiętnasty obchodzić będziemy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Nie można przewidzieć, czy kiedyś znajdziemy się w sytuacji, gdy będziemy musieli jej udzielić. Warto wykorzystać takie nietypowe święto dla przypomnienia sobie podstawowych zasad obowiązujących przy ratowaniu życia i zdrowia. Nasze studio odwiedził ratownik Tomasz Korowaj, który wyszczególnił, o czym należy pamiętać, gdy przystępujemy do niesienia pomocy poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach. Zapytaliśmy, skąd najlepiej czerpać wiedzę o pierwszej pomocy i czy muzyka może nam pomóc w ratowaniu życia

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z okazji zbliżającego się Dnia Pierwszej Pomocy Urszula Niewiarowska z telewizji Tetka zapytała mieszkańców Tczewa o to, czy wiedzą kiedy i w jakich sytuacjach powinni nieść poszkodowanym pomoc i czy znają zasady jej udzielania?

 

Redakcja/Urszula Niewiarowska telewizja Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe