Tczewianin Aleksander Lewandowski Mistrzem Polski Juniorów w jeździectwie [ROZMOWA]

  • 16.09.2019, 13:51 (aktualizacja 17.09.2019, 12:20)
  • Paweł Ickiewicz
Tczewianin Aleksander Lewandowski Mistrzem Polski Juniorów w jeździectwie [ROZMOWA] PI Mistrz Polski Juniorów w jeździectwie Aleksander Lewandowski z ojcem Bartłomiejem
Podziel się:
Oceń:
Na rozgrywanych w Jakubowicach, trzydniowych Mistrzostwach Polski Juniorów jeździectwie - w skokach przez przeszkody - najlepszy rezultat uzyskał tczewianin Aleksander Lewandowski. Nowy mistrz odwiedził nasze studio i opowiedział o swoim największym, dotychczasowym sukcesie.

O tym, czy jeździectwo to sport dla każdego, a także jakie ryzyko niesie jego uprawianie, rozmawialiśmy z naszymi gośćmi - Mistrzem Polski Juniorów w jeździectwie Aleksandrem Lewandowskim i jego ojcem Bartłomiejem Lewandowskim. Podopiecznego Wiesława Hartmana zapytaliśmy też o plany na następne starty i możliwość powołania do kadry narodowej. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki zawodów w Jakubowicach można znaleźć na stronie kadraskoki.pl, a osiągnięcia Aleksandra Lewandowskiego znajdziecie na jego oficjalnym facebookowym profilu.

Więcej również w materiale Krzysztofa Repińskiego w telewizji Tetka:

 

 

 

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe