Pożegnanie lata i powitanie jesieni - ostatnia w tym sezonie plenerowa impreza organizowana przez CKiS [ROZMOWA]

  • 16.09.2019, 14:50 (aktualizacja 16.09.2019, 18:52)
  • Aleksandra Kęprowska
Pożegnanie lata i powitanie jesieni - ostatnia w tym sezonie plenerowa impreza organizowana przez CKiS [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 21 września w parku przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się "Powitanie jesieni".

Nasze studio odwiedziła Magdalena Riebandt, koordynator działalności kulturalnej w Centrum Kultury i Sztuki, która opowiedziała o szczegółach ostatniej tegorocznej imprezy plenerowej organizowanej przez CKiS. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

14:00 - 15:00  

Rodzinne Warsztaty Plastyczne inspirowane jesienią i jej darami. Pod okiem instruktora będzie można stworzyć jesienne kompozycje i ozdoby z naturalnych, dostępnych w parku dóbr natury, jak i materiałów plastycznych.

 

15:30 - 18:00  

Holi – Święto Kolorów  

 

18:30 - 21:30

Potańcówka pod kasztanami - wstęp po okazaniu bezpłatnych wejściówek, które są dostępne w kasie CKIS od 11 września. Ilość miejsc ograniczona.

 

Dodatkowe atrakcje:

- plenerowa Kawiarenka Antrakt, 

- food truck z frytkami belgijskimi. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe