I Ty możesz zostać Ironmanem!

  • 17.09.2019, 15:56 (aktualizacja 17.09.2019, 16:31)
  • Barbara Jackiewicz
I Ty możesz zostać Ironmanem! fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

Michał Twarowski jest triathlonistą amatorem. Zaczął biegać po czterdziestce i w swojej klasie wiekowej osiąga duże sukcesy - ostatnio wziął udział w Mistrzostwach Świata w Triathlonie Ironman 70.3, które odbyły się w Nicei we Francji. Mieliśmy okazję z nim porozmawiać w Gdańsku, gdzie mieszka i pracuje.

Michał Twarowski, rocznik 1973, triathlonista, mistrz Polski, reprezentant naszego kraju na Mistrzostwach Świata w Triathlonie Ironman 70.3 w Nicei opowiedział nam o swojej pasji. 

W pierwszej części rozmowy poznacie opinię Michała o organizacji Mistrzostw Świata w Nicei, dowiecie się, co oznacza 70.3 w triathlonie oraz jak wyglądają przygotowania do zawodów takiej klasy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druga część rozmowy poświęcona jest realizacji sportowych marzeń, ile trzeba poświęcić, z czego zrezygnować, by móc osiągać wyniki na światowym poziomie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z trzeciej części rozmowy dowiecie się o tym, jakie pamiątki przywozi się z mistrzostw. Będzie też nieco wspomnień z początków sportowej kariery Michała:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziękujemy za rozmowę i gratulujemy Michałowi Twarowskiemu sukcesów i razem z nim zachęcamy słuchaczy do tego, aby ruszać się jak najczęściej. Na dobry początek można spróbować sił na krótkim dystansie, np. 5 km. Taką okazję mieszkańcy Tczewa mają w każdą sobotę o godz. 9:00 - na Bulwarze Nadwiślańskim odbywają się o tej porze biegi w ramach Parkrun Tczew.

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe