26 malarzy różnych nurtów zaprezentuje swoje spojrzenie na niepodległą Polskę. Nowa wystawa w Fabryce Sztuk

  • 19.09.2019, 14:15 (aktualizacja 19.09.2019, 15:14)
  • Paweł Ickiewicz
26 malarzy różnych nurtów zaprezentuje swoje spojrzenie na niepodległą Polskę. Nowa wystawa w Fabryce Sztuk mat. Fabryka Sztuk w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Już od piątku, 20 września w tczewskiej Fabryce Sztuk będzie można oglądać wystawę zatytułowaną "Niepodległa Suwerenna", stworzoną dla uczczenia odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat nad nią objął Prezydent Andrzej Duda. Ekspozycja będzie czynna do 13 października.

W tczewskiej Fabryce Sztuk od piątku, 20 września, do niedzieli, 13 października będzie można oglądać prace 26 artystów, w tym kilkoro związanych z Tczewem, dotyczące tematyki naszego kraju. Wśród autorów można znaleźć nazwiska Jarosława Kukowskiego, Ewy Kukowskiej, Krzysztofa Sprady i Łukasza Jarugi. Wystawa, która została stworzona dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, była już prezentowana m.in. w Białymstoku, Włocławku i Kołobrzegu. O wystawie i artystach, których prace będzie można zobaczyć mówi Małgorzata Kruk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wernisaż rozpocznie się w piątek, 20 września o godzinie 18:00 w budynku fabryki Sztuk przy ul. 30 stycznia 4. Wstęp jest wolny.

 

materiały  promocyjne Fabryki Sztuk

 

 

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe