Opinie w Radiu Tczew 19.09.: petycja Most Tczewski Jak Westerplatte oraz obwodnica Malborka

  • 20.09.2019, 11:02 (aktualizacja 20.09.2019, 15:57)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 19.09.: petycja Most Tczewski Jak Westerplatte oraz obwodnica Malborka

Podziel się:

Oceń:

19 września gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl, Krzysztof Antoń z Kociewskiego Kuriera Tczewskiego i Jacek Suchiński z Radia Malbork.

Tczewscy dziennikarze wraz z członkami Społecznego Komitetu Odbudowy Mostu zainicjowali akcję pod nazwą "Most Tczewski Jak Westerplatte". Dotyczy ona przejęcia Mostu Tczewskiego przez Skarb Państwa w ramach dokończenia jego przedłużającej się odbudowy i stworzenie w nim oddziału Muzeum II Wojny Światowej. Petycję można podpisać tutaj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz i starosta malborski apelują do GDDKiA w sprawie budowy dwujezdniowej al. Wojska Polskiego (droga krajowa nr 22). Jednocześnie samorządowcy wracają do pomysłu budowy obwodnicy Malborka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 3 października. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe