Finał MIŁO! 2019 [RELACJA I ZDJĘCIA]

  • 21.09.2019, 13:06 (aktualizacja 21.09.2019, 19:35)
  • Barbara Jackiewicz, Aleksandra Kęprowska
Finał MIŁO! 2019 [RELACJA I ZDJĘCIA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Zakończył się MIŁO! Tydzień z Mobilnością Aktywną. W sobotę, 21 września na tczewskiej kanonce odbył się Piknik Mobilności Aktywnej podsumowujący tegoroczną akcję.

Od 14 do 21 września w Tczewie można było wziąć udział w wielu aktywnościach zorganizowanych już po raz czwarty pod hasłem MIŁO! - wśród nich mi.in. przejazdy rowerowe, piknik, rowerowa gra miejska czy Park(ing) Day. Finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu był piknik, który odbył się na kanonce. Basia Jackiewicz oraz Ola Kęprowska były w sobotni poranek na miejscu i rozmawiały z organizatorami oraz uczestnikami. 

Grzegorz Pawlikowski, inspektor do spraw polityki rowerowej i mobilności przybliżył trasę XIII Przejazdu Rowerowego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Kruszyńska z Tczewskiej Inicjatywy Rowerowej i Adam Jagodda ze Starostwa Powiatowego w Tczewie opowiadali o wszystkich atrakcjach akcji MIŁO! i Festiwalu Zdrowia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Piknik Mobilności Aktywnej był okazją porozmawiać ze specjalistą Piotrem Kołodziejczykiem m.in. o przeglądach technicznych oraz o rowerach elektrycznych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Basia Jackiewicz razem Olą Keprowską podsumowały działania MIŁO!:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Pikniku Mobilności Aktywnej można było wziąć udział w zajęciach sportowych i animacjach przygotowanych dla najmłodszych. Wręczono także nagrody w dwóch konkursach: „Tczewskie przedszkolaki na rowery” oraz „Rowerem do pracy”

loadingŁaduję odtwarzacz...

Barbara Jackiewicz, Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe