Nagrody dla lokalnych firm - rusza konkurs "Przedsiębiorca Roku 2019"

  • 02.10.2019, 14:57 (aktualizacja 02.10.2019, 15:54)
  • Redakcja
Nagrody dla lokalnych firm - rusza konkurs "Przedsiębiorca Roku 2019" fot. Justyna Prabucka / Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

To już ósma edycja konkursu dla mikro, małych oraz średnich firm. Finał odbędzie się w listopadzie podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

O nagrody mogą walczyć działające już firmy, jak i debiutanci. Nie zabraknie też wyróżnień dla nowo oddanych inwestycji lub podmiotów. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października. O szczegółach ósmej edycji konkursu "Przedsiębiorca Roku" rozmawialiśmy z Krystianem Jendrzejewskim z Domu Przedsiębiorcy w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku 2019”.

Do konkursu można zgłaszać firmy mikro, małe oraz średnie – wypełniając ankietę zgłoszeniową dostępną na stronie www.dp.tczew.pl w zakładce konkursy.

 

Wybór „Przedsiębiorcy Roku” nastąpi w dwóch kategoriach mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto „Debiut roku” – dla nowo utworzonych przedsiębiorstw;

„Inwestycja/Inwestor roku” – dla nowo oddanych inwestycji lub podmiotów.

 

Celem Konkursu „Przedsiębiorca roku 2019” jest identyfikacja i promocja lokalnych przedsiębiorstw, wyrobów oraz usług rzemieślniczych dostarczanych na terenie Tczewa wraz z wyróżnieniem ich wytwórcy lub dostawcy.

 

Kryteriami oceny w konkursie są:
a) solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów,

b) dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc.,

c) posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym,

d) zaangażowanie w sprawy miasta,

e) CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu,

f) dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego.

 

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Przedsiębiorca Roku 2019”, dyplom wraz z płaskorzeźbą Urzędu Miasta oraz nagroda rzeczowa lub finansowa. Przewidziane są również wyróżnienia dla pozostałych uczestników konkursu.

mat. Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Finał konkursu "Przedsiębiorca Roku 2019" odbędzie się w listopadzie podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe