Opinie w Radiu Tczew 03.10.: kampania wyborcza i wstrzymanie odbudowy Mostu Tczewskiego

  • 04.10.2019, 14:47
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 03.10.: kampania wyborcza i wstrzymanie odbudowy Mostu Tczewskiego

Podziel się:

Oceń:

3 października gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Antoń z Kociewskiego Kuriera Tczewskiego.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października. Tczewscy dziennikarze podsumowują trwającą kampanię wyborczą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jaka jest sytuacja Szpitali Tczewskich S.A.? Dziennikarz Kociewskiego Kuriera Tczewskiego ujawnia, czego dowiedział się od prezesa placówki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poniedziałek 30 września zostały wstrzymane prace na zabytkowym moście. Kilka dni wcześniej Wojewódzki Konserwator Zabytków podjął decyzję o konieczności wyeksponowania przęsła ESTB jako rzekomo jedynego tego typu w Polsce, mimo że wcześniej zezwalał na jego zezłomowanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 17 października. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe