Jubileusz 20-lecia tczewskiego Katolika [ROZMOWA]

  • 08.10.2019, 15:27 (aktualizacja 08.10.2019, 17:27)
  • Aleksandra Kęprowska
Jubileusz 20-lecia tczewskiego Katolika [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 11 października obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 10:00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie, a o godzinie 12:00 Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się uroczysta gala z okazji 20-lecia szkoły.

Nasze studio odwiedzili nauczyciele tczewskiego Katolika: Małgorzata Grzesik, Karolina Kornas, Joanna Czirson i Paweł Szczeblewski. Zapytaliśmy m.in. o początki szkoły i najważniejsze wydarzenia z ostatnich 20 lat. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gala w Centrum Kultury i Sztuki jest wydarzeniem zamkniętym, skierowanym do absolwentów szkoły. Osoby, które chcą wziąć udział w jubileuszu, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 58 531-36-09.

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe