Manifest przeciwko marnowaniu jedzenia z okazji Światowego Dnia Żywności

  • 11.10.2019, 10:18 (aktualizacja 11.10.2019, 17:00)
  • Paweł Ickiewicz
Manifest przeciwko marnowaniu jedzenia z okazji Światowego Dnia Żywności fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

16 października przypada Światowy Dzień Żywności. Do obchodów przyłączą się też mieszkańcy naszego powiatu - w Tczewie odbędzie się specjalny manifest przeciwko marnowaniu jedzenia.

Wydarzenie współorganizują Bank Żywności w Tczewie i Zainspirowana integracją, a o celu akcji na naszej antenie mówił jej koordynator, Adam Plutowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część wydarzenia, w której będą mogli wziąć udział wszyscy chętni rozpocznie się o godzinie 10:30. Będzie to barwny przemarsz ulicami miasta, który ruszy spod Urzędu Miejskiego. Następnie w Centrum Kultury i Sztuki spotkają się m.in. delegacje szkół z powiatu tczewskiego.

fot. materiały prasowe

 

O tczewskim manifeście przeciwko marnowaniu jedzenia w audycji Zainspiruj się integracją mówiła prezes Banku Żywności w Tczewie Maria Jankowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej będzie można usłyszeć na naszej antenie w niedzielę, 13 października o godzinie 16:00 w powtórce audycji Agnieszki Synowiec i Ewy Misztal. 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe