Odważni panowie z poczuciem humoru poszukiwani, by pomóc zwierzakom z tczewskiego schroniska

  • 11.10.2019, 14:24 (aktualizacja 11.10.2019, 15:20)
  • Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska
Odważni panowie z poczuciem humoru poszukiwani, by pomóc zwierzakom z tczewskiego schroniska fot. FotoPoto.pl Katarzyna Gapska Tomasz & Lujek

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze można się zgłaszać do wyjątkowego konkursu, w którym do wygrania jest sesja zdjęciowa z podopiecznymi OTOZ Animals w Tczewie. Fotografie trafią do kalendarza, a całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany schronisku dla bezdomnych zwierząt.

"Pokaż klatę dla psa z klatki" to projekt, który ma wesprzeć tczewskie schronisko i pomóc w znalezieniu nowych domów dla jego podopiecznych. Tytułowa klata jest umowna - panowie mogą wykazać się kreatywnością i zapozować na przykład z klatką dla ptaków. Liczy się poczucie humoru, dystans do siebie i serce dla zwierzaków. Zwycięzcy konkursu staną przed obiektywem w towarzystwie psów pozostających pod opieką OTOZ Animals. Ze zdjęć powstanie kalendarz, a całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany schronisku dla bezdomnych zwierząt. O szczegółach akcji na naszej antenie mówiła fotograf Katarzyna Gapska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drodzy panowie, jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, to napiszcie komentarz na profilu FotoPoto.pl na Facebooku, w którym przekonacie organizatorki akcji, że to właśnie Wy powinniście zostać sfotografowani z psami z tczewskiego schroniska. Możecie się zgłaszać do poniedziałku, 14 października do godziny 20:00. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców. Sesje zdjęciowe odbędą się jeszcze w tym miesiącu.    

Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe