Podsumowanie 20 lat działalności i występ Andrzeja Poniedzielskiego, czyli o jubileuszu Tczewskiego Towarzystwa Kulturalnego Brama [ROZMOWA z Ludwikiem Kiedrowskim]

  • 15.10.2019, 15:17 (aktualizacja 16.10.2019, 12:58)
  • Paweł Ickiewicz
Podsumowanie 20 lat działalności i występ Andrzeja Poniedzielskiego, czyli o jubileuszu Tczewskiego Towarzystwa Kulturalnego Brama [ROZMOWA z Ludwikiem Kiedrowskim] PI Prezes Tczewskiego Towarzystwa Kulturalnego Brama Ludwik Kiedrowski

Podziel się:

Oceń:

Tczewskie Towarzystwo Kulturalne Brama świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Na naszej antenie prezes stowarzyszenia Ludwik Kiedrowski przypomniał wydarzenia organizowane przez członków Bramy oraz zaprosił na uroczystości w Centrum Kultury i Sztuki, które rozpoczną się w sobotę 19 października o godz. 17:00. Jubileusz uświetni występ Andrzeja Poniedzielskiego oraz uczniów szkoły muzycznej w Tczewie. Ponadto podczas gali dyrygent Harcerskiej Orkiestry Dętej Magdalena Kubicka-Netka otrzyma specjalne wyróżnienie.

W sobotę, 19 października o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki Tczewskie Towarzystwo Kulturalne Brama świętować będzie 20-lecie swojej działalności. Nasze studio odwiedził prezes tego stowarzyszenia Ludwik Kiedrowski, którego zapytaliśmy o historię i dotychczasową działalność "Bramy":

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sobotnia gala odbędzie się pod hasłem "20 lecie TTK Brama oraz 200 rocznica urodzin Stanisława Moniuszki". Twórczość Moniuszki przewija się w tegorocznym programie Towarzystwa. W związku z tym za promocję muzyki twórcy opery narodowej specjalnym wyróżnieniem zostanie nagrodzona dyrygent Harcerskiej Orkiestry Dętej Magdalena Kubicka-Netka. 19 października posłuchać będzie można także występów uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Tczewie. Na gali wystąpi także gość specjalny Andrzej Poniedzielski. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Domu Organizacji Pozarządowych przy pl. św. Grzegorza 5 w Tczewie. Ich liczba jest jednak ograniczona:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na imprezę jest bezpłatny dla posiadaczy zaproszeń. W trakcie gali będzie można wesprzeć inicjatywę organizowaną przez stowarzyszenie "Brama" i straż pożarną. Zamiast kwiatów można składać datki lub przekazać czujniki czadu, które trafią do potrzebujących:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapytaliśmy o plany "Bramy" na najbliższe miesiące i lata. Znalazły się w nich kolejne wydarzenia kulturalne, jak i odwiedziny osób potrzebujących w zbliżającym się okresie świątecznym. W przyszłym roku niewykluczone jest m.in. spotkanie z nową, polską noblistką:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kontakt i wszystkie informacje dotyczące programu prezentowanego przez TTK "Brama" znaleźć można na stronie brama.tczew.pl.

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe