Opinie w Radiu Tczew 17.10.: komentujemy wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

  • 17.10.2019, 14:08
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 17.10.: komentujemy wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

Podziel się:

Oceń:

17 października gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Krystyna Paszkowska z „Dziennika Bałtyckiego” i Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl.

13 października odbyły się wybory do Sejmu i Senatu. Prawo i Sprawiedliwość utrzymało większość sejmową, ale straciło ją w Senacie. Wśród dwunastu nowo wybranych posłów z okręgu gdańskiego jest tczewianin Kazimierz Smoliński z PiS. Z kolei Ryszard Świlski z Koalicji Obywatelskiej zdobył w gdańskim okręgu mandat senatora.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy ponownie ruszą prace przy odbudowie mostu. Przypomnijmy, że pod koniec września wstrzymał je pomorski konserwator. 11 października starostwo otrzymało od niego nowe postanowienie, które w ocenie starostwa nie było precyzyjne i nie wskazywało, jakie prace można wznowić, a jakie nie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 31 października. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe