Chcą sprzedać działkę, by zarobić na remont Mostu Tczewskiego

  • 08.02.2017, 13:34 (aktualizacja 08.02.2017, 13:49)
  • Wojciech Stobba, Radio Tczew
Chcą sprzedać działkę, by zarobić na remont Mostu Tczewskiego

Podziel się:

Oceń:

Starostwo Powiatowe zamierza sprzedać byłą siedzibę i bazę Powiatowego Zarządu Dróg. Znalezienie kupca na mieszczącą się przy ulicy Armii Krajowej nieruchomość jest ważne w kontekście sfinansowania wkładu własnego na drugi etap przebudowy Mostu Tczewskiego.

Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie istniejącej już zabudowy mieszkaniowej i usługowo-handlowej. Powiatowi radni podjęli już uchwałę o sprzedaży budynku znajdującego się na półhektarowej działce. Co dalej? Mówi Marcin Stolarski, rzecznik Starostwa Powiatowego w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, na działce przy ulicy Armii Krajowej nie mogą powstać mieszkania. Mogą tam być zlokalizowane obiekty handlowo-usługowe, a także nieuciążliwe dla mieszkańców i środowiska zakłady produkcyjne.

Wojciech Stobba, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe