Opinie w Radiu Tczew 31.10.: zawieszenie rowerów Mevo i sprawa Mostu Tczewskiego w prokuraturze

  • 31.10.2019, 12:36
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 31.10.: zawieszenie rowerów Mevo i sprawa Mostu Tczewskiego w prokuraturze

Podziel się:

Oceń:

31 października gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Krystyna Paszkowska z „Dziennika Bałtyckiego”, Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i i Krzysztof Antoń z Kociewskiego Kuriera Tczewskiego.

Zarząd Obszaru Metropolitalnego zdecydował o rozwiązaniu umowy z firmą NB Tricity na zarządzanie systemem i w efekcie na czas nieokreślony usługa ta została zawieszona. W ocenie zarządu, popartej analizą prawną i ekonomiczną, jest to jedyna szansa na uratowanie idei roweru metropolitalnego dla mieszkańców, a także ochronę środków publicznych przeznaczonych na finansowanie tego projektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków zamierza zawiadomić prokuraturę na temat niszczenia powojennych przęseł ESTB, które mają zostać zastąpione repliką zabytkowych przęseł. Jednocześnie Wody Polskie alarmują o ryzyku katastrofy budowlanej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od lipca Polacy mogą ubiegać się o darmową wizę do obwodu kaliningradzkiego, z kolei od października do Petersburga.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Gapska wymyśliła wyjątkową akcję promującą adopcję psów ze schroniska dla zwierząt. Przeprowadza sesje fotograficzne mężczyznom, którzy postanowili “pokazać klatę” w towarzystwie czworonoga i upublicznić swoje zdjęcie w specjalnym - charytatywnym - kalendarzu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 14 listopada. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe