Pozostały ostatnie dni, aby zgłosić uczniów do udziału w "NewbiZ stacja Tczew", czyli wydarzeniu dla przyszłych absolwentów

  • 12.11.2019, 11:13 (aktualizacja 13.11.2019, 14:34)
  • Paweł Ickiewicz
Pozostały ostatnie dni, aby zgłosić uczniów do udziału w "NewbiZ stacja Tczew", czyli wydarzeniu dla przyszłych absolwentów materiały promocyjne dp.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek 18 listopada w tczewskim kinie Helios odbędzie się impreza edukacyjno-biznesowa skierowana do uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Po raz pierwszy na taka skalę w Tczewie zostało zorganizowane wydarzenie o tematyce przedsiębiorczości skierowane do młodzieży. Szkoły i nauczyciele mogą jeszcze zgłaszać zainteresowane grupy uczniów.

Nasze studio odwiedzili współorganizatorzy wydarzenia Krystian Jendrzejewski z Domu Przedsiębiorcy w Tczewie oraz Adam Janas z Tczewskiego Klubu Biznesu. Wspólnie zapowiedzieli pierwsze tak duże wydarzenie o tematyce biznesowej skierowane do młodzieży, które odbędzie się w naszym mieście. W poniedziałek, 18 listopada w tczewskim kinie Helios przyszli absolwenci szkół ponadpodstawowych mają okazję wziąć udział w "NewbiZ stacja Tczew"  poświęconemu tematyce pracy, edukacji i przedsiębiorczości. Termin imprezy nie jest przypadkowy - to czas obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trakcie spotkania odbędą się prezentacje, wykłady, spotkania na tematy związane z biznesem i rozwojem osobistym. Listę prelegentów znajdziemy na stronie stacjanewbiz.pl  Ponadto wśród uczestników będą losowane nagrody. Organizatorzy zachęcają władze lokalnych szkół i ich nauczycieli, aby zgłaszali chętne grupy uczniów. Zgłoszenia należy kierować do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie. Szczegóły można znaleźć też na facebooku.

fot. materiały prasowe

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe