"Wykłady z mocą" w Pruszczu Gdańskim. Pierwszym tematem będzie przeciwdziałanie przemocy psychicznej

  • 12.11.2019, 11:14 (aktualizacja 12.11.2019, 16:40)
  • Paweł Ickiewicz
"Wykłady z mocą" w Pruszczu Gdańskim. Pierwszym tematem będzie przeciwdziałanie przemocy psychicznej PI Katarzyna Olejniczak, Agnieszka Stefańczyk, Agnieszka Czajkowska-Wendorff

Podziel się:

Oceń:

W Pruszczu Gdańskim działa lokalna grupa wsparcia dla kobiet. Poza możliwością rozmowy i wsparciem w rozwiązywaniu problemów uczestniczek, grupa zajmuje się organizacją cyklicznych wykładów prowadzonych przez ekspertów. Główną tematyką spotkania 15 listopada będzie przemoc psychiczna, a poprowadzi je psycholog i psychoterapeuta Agnieszka Czajkowska-Wendorff.

Nasze studio odwiedziły Katarzyna Olejniczak i Agnieszka Stefańska z Lokalnej grupy mocy dla kobiet z Pruszcza Gdańskiego oraz prelegentka wydarzenia zaplanowanego na piątek 15 listopada psycholog, psychoterapeutka i coach Agnieszka Czajkowska-Wendorff. Nasi Słuchacze mieli okazję dowiedzieć się o tym, co spotkania tej grupy wsparcia wnoszą w życie uczestniczek oraz jaki ma ona wpływ na przezwyciężanie codziennych, mniejszych i większych problemów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grupa organizuje cykliczne wykłady. Pierwszy z nich odbędzie się w piątek, 15 listopada o godzinie 19:00 przy ulicy Kochanowskiego 71 w Pruszczu Gdańskim. Główną tematyką spotkania, skierowanego głównie do dorosłych kobiet, będzie przemoc psychiczna. Co o idei tego wydarzenia mówią organizatorki i prowadząca? Czego będzie można dowiedzieć się w trakcie dwugodzinnego wykładu? Jakie są przejawy przemocy psychicznej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grupa z Pruszcza Gdańskiego zaprasza do kontaktu, współpracy i wymiany doświadczeń. Dlaczego warto wziąć udział w wykładach i jaką formę będzie miał ten prowadzony przez Agnieszkę Czajkowską Wendorff:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie szczegóły piątkowego wydarzenia znajdziemy TUTAJ.

fot. fb Pracownia Rozwoju Osobistego Pro Ego Agnieszka Czajkowska-Wendorff

Paweł Ickiewicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Joanna
Joanna 13.11.2019, 19:30
Fajna sprawa.Życzę aby każda kobieta ,która zdecyduje się przyjść...wyniosła jak najwięcej dla siebie 🤗. Pozdrawiam

Pozostałe