Opinie w Radiu Tczew 14.11.: fakty i mity o LGBT oraz finał głośnej sprawy pochówku w śmieciach

  • 15.11.2019, 14:19
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 14.11.: fakty i mity o LGBT oraz finał głośnej sprawy…

Podziel się:

Oceń:

14 listopada gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Antoń z Kociewskiego Kuriera Tczewskiego.

Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał wyrok w głośnej sprawie pochówku w grobie, w którym znajdowały się śmieci. Żona pochowanego mężczyzny ma zostać przeproszona nie tylko przez dawnego administratora cmentarza komunalnego, ale i przez miasto Tczew.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redaktor Krzysztof Antoń opublikował artykuł pt. „Teraz za czarnego luda robi społeczność LGBT”, w którym obala mity i stereotypy związane z mniejszościami seksualnymi i przytacza naukowe fakty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trwa zabezpieczanie placu budowy przy Moście Tczewskim, ponieważ pomorski konserwator zabytków nadal nie pozwala na kontynuowanie rozpoczętej rok temu inwestycji. Jednocześnie nowo wybrani posłowie z okręgu gdańskiego deklarują wsparcie w zabieganiu o środki rządowe, dzięki którym można byłoby dokończyć przedłużającą się odbudowę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 28 listopada. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe