Całkowite zamknięcie ulicy Malinowskiej jeszcze w listopadzie!

  • 18.11.2019, 12:11 (aktualizacja 20.11.2019, 00:04)
  • Redakcja
Całkowite zamknięcie ulicy Malinowskiej jeszcze w listopadzie! fot. Google Street View

Podziel się:

Oceń:

W związku z pracami zaplanowanymi przez PKP PLK w dniach od 22 do 25 listopada ulica Malinowska w Tczewie będzie całkowicie zamknięta. W tym czasie poprowadzone zostaną objazdy oraz przywrócony dwukierunkowy ruch na obu pasach ulicy Czatkowskiej.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Tczewie, w związku z zaplanowaną przez PKP PLK wymianą nawierzchni przejazdu kolejowego, od 22 listopada od godziny 18:00 ulica Malinowska zostanie całkowicie zamknięta. Prace mają potrwać do 25 listopada do godziny 24:00

W tym czasie zostaną poprowadzone objazdy ulicami Gdańską, Mostową, Kolejową, Łąkową i Czatkowską. Alternatywą dojazdu będzie trasa wiodąca przez Pszczółki i Czatkowy. W trakcie planowanego zamknięcia ulicy Malinowskiej zostanie też przywrócony dwukierunkowy ruch na obu pasach ulicy Czatkowskiej.

Mówi rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie, Małgorzata Mykowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z zamknięciem odcinka ulicy Malinowskiej, od 22 do 25 listopada zmianie ulegnie też trasa przejazdu autobusu linii nr 4 jednak tylko w przypadku kursów przez FLEX i Os. Staszica. Przystanek Malinowska/Działki w obu kierunkach będzie w tym czasie nieczynny.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe