O premierze pierwszego albumu Arkady w Piotrowicach [ROZMOWA]

  • 19.11.2019, 12:43 (aktualizacja 19.11.2019, 15:32)
  • Paweł Ickiewicz
O premierze pierwszego albumu Arkady w Piotrowicach [ROZMOWA] PI Arkada w Piotrowicach, czyli Piotr Bunkowski i Arkadiusz Stawicki

Podziel się:

Oceń:

Muzyczny projekt tczewianina i lokalnego dziennikarza Piotra Bunkowskiego Arkada w Piotrowicach, zaprezentował pierwszy album. "Kronika Hobbystycznego Alkoholizmu" to pop punkowa produkcja, o powstawaniu której opowiedzieli zaangażowani w inicjatywę muzycy. Na naszej antenie można było też posłuchać dwóch piosenek z tego krążka w wersjach akustycznych.

Projekt Arkada w Piotrowicach  wydał pierwszy album zatytułowany "Kronika Hobbistycznego Alkoholizmu". W dniu premiery, 15 listopada, w naszym studio pojawili się Piotr Bunkowski, autor tekstów, wokalista i gitarzysta w towarzystwie Arkadiusz Stawickiego, który odpowiadał za produkcję płyty i wsparcie instrumentalne. Ponadto w proces tworzenia zaangażowany był Paweł Ziółkowski. Jak końcowy efekt opisuje sam autor?

Już teraz możecie odsłuchać album "Kronika Hobbistycznego Alkoholizmu". Jest to krążek o miłości, która boli najbardziej w okolicach wątroby. Jednocześnie jednak, o fazie dorastania w której otrzymujemy już dowód osobisty i staramy się odnaleźć w świecie dorosłych zaczynając od ekscesywnego chlania, przechodząc przez nieudane związki, a kończąc na próbie odnalezienia siebie.

Rozgrzewka przed wejściem do studia RT

fot. HB

Naszą rozmowę i występ na antenie poprzedził singiel zatytułowany Epifania:

 

Jak powstawał album i jak przebiegał proces tworzenia? Jaka historia stoi za tekstami piosenek?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapytaliśmy o muzyczne inspiracje Piotra Bunkowskiego na początku jego muzycznej kariery:

 

Nasi słuchacze mieli okazję poznać dwa utwory z nowego albumu w wersjach akustycznych. Pierwszy nosi tytuł "Raz się przegrywa":

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugi to "Klaudia czy podniecisz mnie?":

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie są dalsze muzyczne plany naszych gości? Co przygotowują w najbliższym czasie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Linki do album i więcej informacji znajdziecie na Fb Arkada w Piotrowicach

 

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe