Pożar w centrum Rokitek

  • 09.12.2019, 20:03 (aktualizacja 09.12.2019, 20:37)
  • Redakcja
Pożar w centrum Rokitek fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek wieczorem (09.12.2019) w centrum Rokitek kolo Tczewa, w budynku na prywatnej posesji doszło do pożaru. Nie ma osób poszkodowanych.

Do pożaru doszło około godziny 19:00 w poniedziałek, 9 grudnia br. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i dwa - Ochotniczej Straży Pożarnej. Paliło się w gospodarczym garażu budynku mieszkalnego. W związku z tym, że znajdowało się tam dużo odzieży, strażacy musieli powynosić wszystko na zewnątrz. Pożar w około godzinę został opanowany. Nie ma osób poszkodowanych. Teraz biegli ustalać będą przyczyny i okoliczności pożaru oraz wycenią szkody.

Na czas akcji gaśniczej częściowo wstrzymano ruch na głównym skrzyżowaniu Rokitek, droga na Śliwiny była nieprzejezdna w obu kierunkach. Utrudnienia trwały do dwóch godzin.

Redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe