Wspólna Wigilia dla mieszkańców Tczewa

  • 13.12.2019, 12:58 (aktualizacja 13.12.2019, 15:06)
  • Redakcja
Wspólna Wigilia dla mieszkańców Tczewa fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

W tym roku spotkanie opłatkowe w Tczewie zorganizowane zostanie w zmienionej formule.

Władze Tczewa chcą odejść od wydawania paczek i produktów spożywczych tak, jak miało to miejsce wcześniej. Skąd taka decyzja? 

Biorąc pod uwagę doświadczenia z lat poprzednich, w tym roku zmieniamy formułę spotkania. Odchodzimy od rozdawnictwa  produktów spożywczych, które wiązało się z różnymi niepożądanymi sytuacjami. Chcemy, aby uczestnicy spotkania poczuli atmosferę świąt zasiadając przy stołach, gdzie serwowany będzie poczęstunek.

- Wrota Tczewa

Jak informuje Urząd Miasta będzie za to wspólna wieczerza przy stołach, okazja do śpiewania kolęd, rozmów oraz złożenia sobie życzeń. Siedemnaste przedświąteczne spotkanie tczewian rozpocznie się w parku Centrum Kultury i Sztuki o godzinie 13:30 w niedzielę, 15 grudnia

fot. materiały prasowe 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe