Opinie w Radiu Tczew 12.12.: akt oskarżenia w sprawie brutalnego pobicia i dobre wiadomości o moście

  • 13.12.2019, 14:10
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 12.12.: akt oskarżenia w sprawie brutalnego pobicia i dobre wiadomości o moście

Podziel się:

Oceń:

12 grudnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Antoń z Kociewskiego Kuriera Tczewskiego.

Postępowanie przeciwko 39-letniemu mieszkańcowi miasta, który brutalnie pobił 33-letniego tczewianina zakończyło się aktem oskarżenia Prokuratura Rejonowa w Tczewie. Mężczyźnie zarzucono umyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu. Trwa zbiórka pieniędzy dla poszkodowanego Arka >> klik!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie rzekomego niszczenia zabytkowego Mostu Tczewskiego, o co wnioskował pomorski konserwator zabytków Igor Strzok. Z kolei Generalny Konserwator Zabytków uchylił wrześniową decyzję Strzoka w sprawie wstrzymania odbudowy mostu. Jak te decyzje wpłyną na zatrzymaną inwestycję?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kilku tczewian dało się nabrać na spamowe e-maile od Rosjanek, które najpierw udają zakochane, a następnie próbują wyłudzić pieniądze na rzekomą wizę i bilet na przyjazd do Polski w celu spotkania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Media ogólnopolskie i internauci śmieją się z kuriozalnego fragmentu ścieżki wybudowanej w ramach Wiślanej Trasy Rowerowej w okolicy Knybawy, pisząc o "przesunięciu płyt tektonicznych". Władze gminy Tczew twierdzą, że błąd ten wynika z dokumentacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 9 stycznia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe