Mieszkańcy Lubiszewa zapraszają na rodzinne kolędowanie!

  • 03.01.2020, 16:31 (aktualizacja 03.01.2020, 17:37)
  • Barbara Jackiewicz
Mieszkańcy Lubiszewa zapraszają na rodzinne kolędowanie! fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

Nasze studio odwiedziła grupa mieszkańców z Lubiszewa, by zaprosić słuchaczy na "Rodzinne kolędowanie" czyli koncert kolęd parafian i gości.

Od kilku lat co roku po świętach Bożego Narodzenia w kościele św. Trójcy w Lubiszewie mieszkańcy organizują koncert kolęd. Od listopada poświęcają swój wolny czas na przygotowania, wspólnie ćwiczą śpiewanie i planują scenografię. W tym roku oprócz grupy parafialnej wystąpi znany w Tczewie chór Nieboskłonni. Koncert ma wymiar charytatywny - w jego trakcie będą zbierane środki na remont lubiszewskiego kościoła.

Sześcioosobowa grupa mieszkańców opowiedziała o koncercie na naszej antenie i śpiewająco zaprosiła Słuchaczy na wspólne kolędowanie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rodzinne kolędowanie
kościół św. Trójcy w Lubiszewie
poniedziałek, 6 stycznia, godz. 16:00
wstęp wolny (zbiórka na remont kościoła)

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe