Opinie w Radiu Tczew 09.01.: jak Tczew wypadł w „Futrze z misia” i jaki będzie CKiS z nowym dyrektorem

  • 10.01.2020, 14:46
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 09.01.: jak Tczew wypadł w „Futrze z misia” i jaki będzie CKiS z nowym dyrektorem

Podziel się:

Oceń:

9 stycznia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl, Sylwia Leszka z Telewizji Tetka oraz Izabela Deptulska z Radia Tczew.

25 grudnia odbyła się ogólnopolska premiera komedii gangsterskiej pt. „Futro z misia”, której akcja rozgrywa się w dużej mierze w Tczewie. Latem ubiegłego roku film był kręcony w wielu miejscach naszego miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poznaliśmy wyniki konkursu na dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. Na nową, trzyletnią kadencję wybrano pisarza Tomasza Hildebrandta, który zastąpi na stanowisku dyrektora Joannę Grabowską.

loadingŁaduję odtwarzacz...

10-letni Konrad Repiński z Tczewa wystąpił w drugim odcinku The Voice Kids Poland 3. Zaśpiewał piosenkę „Z poradnika młodego zielarza” znaną z filmu „Podróże Pana Kleksa”. Każdy z jurorów odwrócił fotel i chciał Konrada w swojej drużynie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redaktorzy oceniają, które wydarzenia 2019 roku były najważniejsze w skali Tczewa, a które z kolei wydarzenia były najchętniej czytane przez internautów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 23 stycznia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe