Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów podczas ferii zimowych i podwyżka cen biletów

  • 13.01.2020, 11:33 (aktualizacja 13.01.2020, 12:40)
  • Redakcja
Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów podczas ferii zimowych i podwyżka cen biletów fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Od 13 do 24 stycznia wprowadzono zmiany w rozkładzie jazdy miejskich autobusów.

Zakład Usług Komunalnych oraz P.A GRYF Sp. z o.o. Sp.k informują, że od 13 stycznia do 24 stycznia czyli podczas ferii zimowych w województwie pomorskim, w dni robocze wprowadzony jest "wakacyjny” rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w Tczewie.

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne są na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej „myBus online”.

Dodatkowe informacje: 

P.A. GRYF - tel. 516 008 053 (od godz. 8:00  do 16:00)

Zakład Usług Komunalnych w Tczewie -  tel. 506 177 724 (od godz. 7:00 do 15:00)


Przypominamy także o noworocznej podwyżce cen biletów

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku zmienią się ceny biletów za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej w Tczewie. Szczegółowy cennik opłat za bilety papierowe jak i płatności kartą miejską znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale "Taryfa opłat" oraz na wywieszkach taryfowych w autobusach.

Wymianę starych biletów papierowych na nowe można dokonywać w punktach sprzedaży jeszcze do 31 stycznia. Po tym czasie wymiana biletów nie będzie możliwa.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe