Konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w Tczewie" - edycja 2021

  • 20.01.2020, 14:15 (aktualizacja 20.01.2020, 14:37)
  • Redakcja
Konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w Tczewie" - edycja 2021 fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Tczewa ogłosił VII edycję konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2021”. Przewidziana pula nagród finansowych to 3,5 tys. zł.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku. Mogą to być fotografie prezentujące ciekawe i urokliwe miejsca, ale też wydarzenia plenerowe czy imprezy miejskie. Jak podkreślają organizatorzy nie muszą być wykonane w 2020 roku ale powinny przedstawiać stan aktualny.

Celem konkursu jest fotograficzne przedstawienie walorów Tczewa, a zwycięskie fotografie posłużą do wykonania kalendarza na 2021 rok.

Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe należy:

  • przesłać e-mailem na adres: [email protected]
  • dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 31 października 2020 r. z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY”

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30x20 cm.

Każdy uczestnik może zgłosić od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia, której wzór stanowi załącznik do regulaminu i można ją pobrać w siedzibie organizatora lub ze strony www.wrotatczewa.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe