Do końca stycznia można zgłaszać kandydatury do nagrody Starosty Tczewskiego

  • 21.01.2020, 11:18 (aktualizacja 21.01.2020, 12:05)
  • Redakcja
Do końca stycznia można zgłaszać kandydatury do nagrody Starosty Tczewskiego fot. powiat.tczewski.pl

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze do końca tego miesiąca można składać wnioski o przyznanie nagrody Starosty Tczewskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu za rok 2019 oraz za całokształt działalności.

Wnioski o przyznanie nagród mogą zgłaszać jednostki samorządu terytorialnego, instytucje kulturalne i sportowe, organizacje pozarządowe, szkoły i placówki oświatowe oraz  grupy mieszkańców liczące co najmniej dwadzieścia osób.

O szczegółach mówi rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego Marcin Stolarski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

fot. FB Powiat Tczewski

Nagrody Starosty Tczewskiego przyznawane są od 2007 roku. Wyróżnienie ma na celu uhonorowanie i wsparcie artystów, twórców kultury i animatorów życia kulturalnego, a także sportowców i trenerów, jak również stowarzyszeń i klubów sportowych oraz mecenasów, którzy przyczyniają się do rozwoju kultury i sportu na terenie powiatu.

Więcej informacji: www.powiat.tczew.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe