Wymyśl strój retro i wygraj nagrodę! Konkurs z Fabryką Sztuk z okazji święta Tczewa

  • 23.01.2020, 18:35 (aktualizacja 27.01.2020, 08:33)
  • Aleksandra Kęprowska
Wymyśl strój retro i wygraj nagrodę! Konkurs z Fabryką Sztuk z okazji święta Tczewa fot. Józef M. Ziółkowski / Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie podczas Europejskiej Nocy Muzeów w 2016 roku

Podziel się:

Oceń:

30 stycznia Tczew będzie świętować 100-lecie powrotu miasta do Polski. Z tej okazji prezydent oraz instytucje kultury zapraszają do udziału w wielu ciekawych wydarzeniach.

Jednym z konkursów przygotowanych z tej okazji jest zabawa dla wszystkich, których interesuje moda i historia. Do 27 stycznia Fabryka Sztuka czeka na zgłoszenia w konkursie na strój retro nawiązujący do mody lat dwudziestych XX wieku.  

Regulamin, kartę uczestnictwa i informacje o nagrodach znajdziecie TUTAJ. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 stycznia w ramach wydarzenia plenerowego "To już sto lat - Chwała Hallerczykom".

 

Wielki powrót mody vintage. Zainspiruj się stylizacją lat dwudziestych i weź udział w konkursie (...) mogą wziąć w nim udział osoby pełnoletnie. Przebranie może być wykonane samodzielnie lub składać się z elementów zakupionych. Chętne osoby muszą zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na www.fabrykasztuk.tczew.pl oraz dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia osobiście do Fabryki Sztuk lub drogą mailową: [email protected]

W przebraniu należy zaprezentować się 30 stycznia o godz. 17.00 podczas pikniku żołnierskiego na placu Hallera. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody (...) odbędzie się podczas wspomnianego wydarzenia. Konkurs wpisuje się w program obchodów stulecia powrotu Tczewa do Polski.

- www.fabrykasztuk.tczew.pl

 

O konkursie oraz wszystkich uroczystościach przygotowanych z okazji 100-lecia powrotu Tczewa do Polski porozmawiamy na naszej antenie w poniedziałek, 27 stycznia o godzinie 9:00. Nasze studio odwiedzą: Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk oraz Małgorzata Kruk, odpowiedzialna za organizację imprez i promocję. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe