Urzędnicy zapukają do drzwi mieszkańców Tczewa z decyzjami podatkowymi

  • 24.01.2020, 16:13 (aktualizacja 24.01.2020, 16:38)
  • Redakcja
Urzędnicy zapukają do drzwi mieszkańców Tczewa z decyzjami podatkowymi fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Już po raz kolejny decyzje podatkowe będą dostarczane tczewianom do domów osobiście przez pracowników Urzędu Miejskiego w Tczewie.

W tym roku, pisma będą doręczane od poniedziałku do soboty w godz. od 9:00 do 20:00. Doręczyciele nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek pieniędzy, a na żądanie mieszkańca zobowiązani są do okazania upoważnienia do doręczania decyzji podatkowych. Osoby odbierające pismo proszone są o składanie czytelnych podpisów i dat odbioru przesyłki na potwierdzeniu odbioru. Pamiętajmy, że urzędnik może zostawić decyzje podatkowe u naszego sąsiada, jeśli ten zobowiązał się do przekazania jej adresatowi.

Akcja doręczania decyzji potrwa od 28 stycznia do 24 lutego włącznie. Po tym terminie decyzje, które z różnych powodów nie zostały doręczone adresatom, zostaną przesłane za pośrednictwem operatora pocztowego.

- info. www.aktualnosci.wrotatczewa.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe