Już od 9 lat Dawny Tczew zgłębia historię miasta

  • 27.01.2020, 11:38 (aktualizacja 30.01.2020, 18:37)
  • PI/HB
Już od 9 lat Dawny Tczew zgłębia historię miasta facebook Dawny Tczew

Podziel się:

Oceń:

30 stycznia w Tczewie to nie tylko święto miasta, ale też kolejny jubileusz działalności Wirtualnego Muzeum Miasta. Ta inicjatywa zrzeszająca miłośników historii Tczewa od blisko 9 lat pozwala na wymianę wiedzy na temat burzliwych dziejów miasta na internetowym forum i w mediach społecznościowych. My sprawdziliśmy jakie działania zostały podjęte przez Dawny Tczew w minionym roku, jak obchodzone będą urodziny i czego mieszkańcy mogą spodziewać się w 2020 roku.

W kolejnym roku działalności Wirtualnego Muzeum Miasta w dalszym ciągu Użytkownicy mogą korzystać z internetowego forum, ale  też dzielić się wiedzą w mediach społecznościowych. Ponadto w planach znalazły się plany wydawnicze. Aby lepiej poznać historię miasta i regionu, Dawny Tczew będzie pracował nad przetłumaczeniem niemieckojęzycznych publikacji, które zawierają m.in. dane statystyczne. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z organizatorem Łukaszem Brządkowskim:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez Dawny Tczew usłyszycie na naszej antenie oraz przeczytacie na naszej stronie. Wśród tych, które odbyły się w minionym roku działalności można wskazać:

Zbiory Wirtualnego Muzeum Miasta znajdziemy na STRONIE INTERNETOWEJ, a informacje o jubileuszu również na FACEBOOKU.

fot. Bartosz Listewnik

PI/HB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe