Czym jest dla Ciebie Kociewie? [KONKURS]

  • 05.02.2020, 15:54 (aktualizacja 06.02.2020, 14:31)
  • Aleksandra Kęprowska
Czym jest dla Ciebie Kociewie? [KONKURS] fot. LOT Kociewie

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 10 lutego już po raz kolejny będziemy obchodzić Światowy Dzień Kociewia.

Światowy Dzień Kociewia został ustanowiony w 2007 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Kultura Kociewia ze Starogardu Gdańskiego, a także Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie z Tczewa. W tym dniu, jak co roku w powiecie starogardzkim, świeckim i tczewskim odbędą się liczne wydarzenia, dzięki którym będzie można poznać historię regionu, podstawy gwary lub kuchni kociewskiej. Z okazji obchodów organizatorzy postanowili ogłosić konkurs pod hasłem „Czym jest dla Ciebie Kociewie?”. O jego szczegółach mówi Julita Dembek z LOT-u Kociewie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Z okazji obchodów 10 lutego Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE postanowiła zapytać „Czym jest dla Ciebie Kociewie?”. Odpowiedzi na to pytanie wraz ze zdjęciem, które nawiązuje do odpowiedzi można przesłać na skrzynkę mailową LOT KOCIEWIE. Wpisy zostaną opublikowane na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE. Wśród zamieszczonych wpisów zostaną wybrane trzy, których autorzy otrzymają kociewską nagrodę.

Konkurs ten, ma na celu ukazanie regionu z perspektywy jego mieszkańców, turystów, a także miłośników Kociewia. Spodziewamy się różnych, ciekawych odpowiedzi, ponieważ każdy ma swoje oryginalne zdanie na temat regionu. Aby wziąć udział w naszej zabawie należy przesłać zdjęcie wraz z krótką odpowiedzią na pytanie czym jest dla mnie Kociewie.

Prace konkursowe można przesyłać na adres mailowy LOT KOCIEWIE - [email protected]

 

Regulamin konkursu dostępny jest na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej w zakładce "Notatki".

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe