Antoś Bartczak - mały chłopiec z Zajączkowa potrzebuje naszej pomocy [ROZMOWA]

  • 12.02.2020, 09:11 (aktualizacja 12.02.2020, 13:36)
  • Izabela Deptulska, Aleksandra Kęprowska
Antoś Bartczak - mały chłopiec z Zajączkowa potrzebuje naszej pomocy [ROZMOWA] fot. fb Antoś Bartczak - Pomóż mi wrócić do zdrowia

Podziel się:

Oceń:

Antoś choruje na padaczkę, nie mówi, a pierwsze swoje kroki postawił mają ponad dwa i pół roku. Chłopiec we wczesnym okresie niemowlęcym przeszedł udar co spowodowało u niego m.in. niedowład prawostronny, zeza wraz z porażeniem nerwu wzrokowego oraz obniżone napięcie mięśniowe.

U Antka zdiagnozowano stan poudarowy mózgu. Rodzice chłopca wraz z rodziną i przyjaciółmi zbierają środki na jego rehabilitację. Nasze studio odwiedziła Małgorzata Mielewczyk, mama Antosia. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o codziennej walce o zdrowie małego mieszkańca Zajączkowa i sposobach na to, jak można mu pomóc:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chłopcu można pomóc wpłacając pieniądze na konto fundacji “Zdążyć z pomocą”. Na fb znajdziecie także grupę pod nazwą “Licytacje dla Antosia Bartczaka” gdzie prowadzone są aukcje na rzecz chorego dziecka. Można mu także przekazać 1% podatku.


fot. fb Antoś Bartczak - Pomóż mi wrócić do zdrowia

Niepełnosprawności nie widać. Jednak to nie oznacza, że jej nie ma. Możesz sprawić, by zniknęła na zawsze. Podaruj mi swój 1%.❤️
Urodziłem się jako zupełnie zdrowe dziecko, jednak po 6 tygodniu życia wszytko się zmieniło.
Zmagam się z padaczką, nie mówię, pierwsze kroki postawiłem dopiero mając 2 lata i 8 miesięcy. Mam niedowład prawostronny, zeza wraz z porażeniem nerwu wzrokowego, wadę wzroku, obniżone napięcie mięśniowe. To skutki udaru jaki przeszedłem we wczesnym okresie niemowlęcym.

Dane do 1%: KRS 0000037904, Antoni Bartczak 35458.

Dane do wpłat gotówkowych:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
35458 Bartczak Antoni darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

https://dzieciom.pl/podopieczni/35458 

Izabela Deptulska, Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe