Salon piękności dla zwierząt z tczewskiego schroniska. Pomóżmy w zbiórce na profesjonalny sprzęt!

  • 13.02.2020, 14:41 (aktualizacja 13.02.2020, 19:14)
  • Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
Salon piękności dla zwierząt z tczewskiego schroniska. Pomóżmy w zbiórce na profesjonalny sprzęt! fot. www.pomagam.pl

Podziel się:

Oceń:

OTOZ Animals w Tczewie prowadzi zbiórkę, by dokończyć przygotowywanie salonu piękności dla zwierząt.

Schronisko otrzymało już profesjonalną wannę groomerską, teraz zbiera fundusze na dalsze wyposażenie. Mówi kierownik placówki Joanna Sobaszkiewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zabiegi piękności będą przeprowadzali pracownicy schroniska, a także wolontariusze, którzy wcześniej pomagali przy kąpaniu zwierząt latem, na zewnątrz. Do schroniska przyjeżdżają też specjaliści - groomerzy do tej pory zajmowali się zwierzętami na stole ambulatoryjnym w gabinecie lekarskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia z tego, jak wielką metamorfozę mogą przejść zwierzęta dzięki dobrej kąpieli i strzyżeniu, można znaleźć na portalu pomagam.pl. Szczegóły zbiórki znajdziecie TUTAJ. 


 

Kochani, nasze bezdomniaki, a my razem z nimi, marzymy, by w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie stworzyć  Salon Piękności dla naszych zwierzaków.

Do schroniska bardzo często trafiają zwierzęta bardzo zaniedbane, brudne, z dredami i kołtunami, zwierzęta z chorą skórą, które wymagają częstych leczniczych kąpieli. Od dawna staramy się stworzyć takie miejsce, gdzie moglibyśmy wykąpać, wyczesać i wysuszyć psa czy kota, by zadbać o nich, dać szansę by by czuły się i wyglądały jak najpiękniej.

Nasze starania niedawno przyniosły efekt, firma EATON ufundowała naszym podopiecznym profesjonalną wannę groomerską, jesteśmy w trakcie podłączania hydrauliki. Wanna to był największy koszt, bardzo się cieszymy, że już nie musimy ponosić takich kosztów....

Do pełni szczęścia jednak pozostało zaopatrzyć się w Stół Groomerski i profesjonalną suszarkę dla zwierząt, i już wtedy możemy ruszać z z akcją groomingową. 

Bardzo prosimy o wsparcie naszych bezdomniaczków w walce o piękny wygląd i dobre samopoczucie, i co z tym się wiąże -  większą szansę na nowy domek.

www.pomagam.pl

 

Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe