Tczew: Wicestarosta rezygnuje ze swojej funkcji

  • 13.02.2020, 19:09 (aktualizacja 14.02.2020, 16:34)
  • Redakcja
Tczew: Wicestarosta rezygnuje ze swojej funkcji fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Wicestarosta tczewski i członek Zarządu Powiatu Piotr Cymanowski złożył rezygnację, która została przyjęta. Wicestarosta nie podał konkretnych powodów swojej rezygnacji, mówił jednak, że decyzję podjął samodzielnie. Jednak w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym w internecie przez Inicjatywę Samorządową padły słowa, podważające współpracę koalicji.

Piotr Cymanowski, który był wicestarostą od początku obecnej kadencji, czyli od  listopada 2018 roku, złożył rezygnację ze swojej funkcji. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cymanowski jest przedstawicielem Inicjatywy Samorządowej i został rekomendowany przez to ugrupowanie, reprezentowane w radzie powiatu przez pięcioro radnych. Wicestarosta nie podał konkretnych powodów swojej rezygnacji. Jednak w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym w internecie przez Inicjatywę Samorządową padły słowa, podważające współpracę koalicji: “Wyczerpanie możliwości kontynuacji dalszej współpracy” oraz “konieczność korekty dotychczasowej współpracy w ramach Rady Powiatu, której celem powinno być przede wszystkim zapewnienie warunków do realizacji programu klubu radnych Inicjatywy Samorządowej”.

Więcej na ten temat w materiale Telewizji Tetka.

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe