Poznaliśmy nowego wicestarostę

  • 25.02.2020, 12:51 (aktualizacja 25.02.2020, 16:58)
  • Redakcja
Poznaliśmy nowego wicestarostę fot. www.facebook.com/pg/powiattczewski

Podziel się:

Oceń:

25 lutego, podczas sesji rada powiatu tczewskiego oficjalnie przyjęła rezygnację Piotra Cymanowskiego z funkcji Wicestarosty Tczewskiego.

Piotr Cymanowski podziękował radzie powiatu, zarządowi, wszystkim pracownikom starostwa oraz kierownikom i dyrektorom powiatowych jednostek organizacyjnych za współpracę na rzecz mieszkańców.

Podziękowania za sumienną i rzetelną pracę, zaangażowanie oraz za wkład w rozwój oświaty i szkolnictwa zawodowego złożył Mirosław Augustyn - Starosta Tczewski oraz Przewodniczący Rady - Marek Modrzejewski, a także członkowie klubu Inicjatywa Samorządowa.

info. Powiat Tczewski/fb

Rada powiatu tczewskiego przeprowadziła także głosowanie, powołujące nowego wicestarostę. Na to stanowisko wybrany został Andrzej Flisik, uzyskując tym samym 11 głosów poparcia i 8 przeciw swojej kandydaturze. Po dzisiejszej sesji z nowym wicestarostą rozmawiał Krzysztof Repiński z telewizji Tetka. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czym dotąd zajmował się Andrzej Flisik?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe