Przyłącz się do Parkrunu, czyli zapowiedź 200. edycji biegu nad Wisłą [ZMIANA TERMINU]

  • 10.03.2020, 11:54 (aktualizacja 12.03.2020, 18:30)
  • Paweł Ickiewicz
Przyłącz się do Parkrunu, czyli zapowiedź 200. edycji biegu nad Wisłą [ZMIANA TERMINU] fb Parkrun Tczew

Podziel się:

Oceń:

W Tczewie nietrudno spotkać miłośników biegania. Od 7 lat działa w naszym mieście stowarzyszenie Biegający Tczew, a 18 kwietnia miną 4 lata od rozpoczęcia cosobotnich spotkań z cyklu Parkrun nad Wisłą. To nie jedyny zbliżający się jubileusz. Już w sobotę, 14 marca ma odbyć się dwusetna edycja tczewskiego parkrunu.

AKTUALIZACJA 

Ze względu na wprowadzenie szczególnych środków ostrożności w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, organizatorzy Parkrun Tczew zdecydowali się na odwołanie dwóch najbliższych spotkań na bulwarze nadwiślańskim, czyli 14 i 21 marca. Tym samym jubileuszowy 200. bieg odbędzie się w innym terminie.

 

Drodzy parkrunowicze !

Podjęliśmy decyzje co do najbliższych spotkań w ramach parkrun Tczew.
Dlatego aby nie trzymać Was dalej w niepewności ogłaszamy, że dwa najbliższe spotkania parkrun Tczew zostają
‼️ODWOŁANE‼️

Cała sytuacja związana jest z epidemią koronawirusa. Jest nam bardzo przykro ?, że nie będziemy się mogli z Wami zobaczyć. Obiecujemy, że jak sytuacja zostanie na tyle opanowana, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo, to natychmiast wznowimy naszą działalność?

Tymczasem trzymajcie się zdrowo, trzymajcie formę i kciuki, żebyśmy mogli spotkać się już w ostatnią sobotę marca?

???

fot. FB parkrun Tczew


Trasę liczącą 5 kilometrów wzdłuż Wisły w Tczewie uczestnicy Parkrun Tczew pokonują wspólnie już od blisko 4 lat. 18 kwietnia ta inicjatywa zrzeszająca miłośników aktywnego początku weekendu będzie obchodzić kolejne urodziny. Z kolei już w sobotę 14 marca o godzinie 9:00 rozpocznie się dwusetna edycja wydarzenia. Organizator Parkrun Tczew Tomasz Tobiański opowiedział na naszej antenie o ostatnich edycjach specjalnych, zwyczajach Uczestników oraz konkursie szkół i frekwencji uczniów:  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspomniane podsumowanie roku 2019 znajdziemy w TYM artykule

 

Relacje z kolejnych edycji i zapowiedzi zbliżających się wydarzeń znajdziemy na facebooku.

Rejestracja debiutujących uczestników oraz więcej informacji można odnaleźć na stronie parkrun.pl/tczew.

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe