Od 16 marca można zarejestrować swoją firmę w czwartej edycji rowerowego konkursu

  • 16.03.2020, 08:33 (aktualizacja 16.03.2020, 13:35)
  • Redakcja
Od 16 marca można zarejestrować swoją firmę w czwartej edycji rowerowego… fot. Urząd Miejski w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczęła się rejestracja firm, chcących przyłączyć się do kolejnej edycji konkursu "Rowerem do pracy".

Czwarta edycja konkursu "Rowerem do pracy" rusza. Od 16 marca firmy a następnie ich pracownicy mogą zgłaszać swój udział poprzez rejestrację na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl oraz zacząć korzystać z aplikacji STRAVA. Start IV edycji jest zaplanowany na 30 marca, a koniec na 4 października

Konkurs ma na celu promocję roweru jako codziennego środka transportu. Pracownicy zatrudnieni w firmach z siedzibą lub oddziałami na terenie Tczewa, mają szansę zawalczyć o pakiety śniadaniowe, gadżety, lepszą kondycję, świeższe powietrze i miasto bez korków

W IV edycji konkursu tak jak w zeszłym roku przeliczane na punkty będą wykonane przejazdy i przejechane kilometry, a uczestnicy za zdobyte punkty będą mogli kupować nagrody np. bilety do kina, zniżki do restauracji, karnet do siłownię itp., w specjalnym sklepie znajdującym się na profilu użytkownika, na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl. W zeszłej edycji uczestnicy i uczestniczki dokonali ponad 800 takich zakupów.

Zasady przyznawania punktów będą następujące:

  1. Za każdy dojazd lub wyjazd z przypisanego użytkownikowi miejsca pracy (np. obszar na mapie o promieniu 300 m) – 50 punktów;
  2. Za każdy przejechany rowerem kilometr – 1 punkt.

Premię punktową za przejazd do i z pracy użytkownik może otrzymać max. 2 razy dziennie w 5 dowolnych dniach w tygodniu. Za każdy inny przejazd czyli nie dotyczący dojazdu i powrotu z pracy punkty będą przyznawane w następujący sposób:

  1. Za każdy przejazd – 5 punktów;
  2. Za każdy przejechany rowerem kilometr – 1 punkt.

Tak jak rok temu tak i w tej edycji konkursu dopuszczane są również przejazdy rekreacyjne jakie uczestnicy będą wykonywać przed i po pracy oraz w weekendy.

O szczegółach akcji mówi Grzegorz Pawlikowski - inspektor do spraw polityki rowerowej Urzędu Miasta w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aktualnie panująca epidemia koronawirusa nie powinna wpłynąć w sporym stopniu na realizację konkursu, jednak o wszelkich szczegółach i ewentualnych zmianach, organizatorzy będą informować przed 30 marca. Zalecają oni tym samym pozostawanie w domu, ale w przypadku, kiedy dojazd do miejsca docelowego jest niezbędny, jednym z najbezpieczniejszych środków komunikacji, jest właśnie rower.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Będziemy rozważać kwestię terminu dostarczenia kanapek, oraz analizować nagrody w sklepie konkursowym, ponieważ dużo instytucji jest teraz zamkniętych. Być może odbiór tych nagród będzie następował później.

~ Grzegorz Pawlikowski

 


Regulamin konkursu „Rowerem do pracy” dostępny jest na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe