Prezydent Tczewa gościem Radia Tczew [ROZMOWA]

  • 17.03.2020, 09:41 (aktualizacja 17.03.2020, 12:52)
  • Redakcja
Prezydent Tczewa gościem Radia Tczew [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 17 marca nasze studio odwiedził prezydent, Mirosław Pobłocki.

Tematem rozmowy była przede wszystkim aktualnie panująca sytuacja w Tczewie. Gość porannej audycji odpowiedział na pytania dotyczące funkcjonowania urzędów oraz zwiększonej ilości obowiązków samego Prezydenta Tczewa. Padło również pytanie o sposób pracy w tczewskich urzędach. Prezydent podkreślił, że praca zdalna w tym przypadku nie jest możliwa, ponieważ dokumenty urzędowe nie powinny opuszczać siedziby, w której się znajdują. Z tego względu osoby pracujące na stanowiskach urzędniczych, prowadzą swoje działania, kontaktując się z petentami telefonicznie lub mailowo

Poruszony został także wątek szkół, które funkcjonują aktualnie w określony sposób oraz tego, jak mogą potoczyć się kolejne tygodnie w świecie edukacji. Nie zabrakło również tematu, który od poniedziałku wywołuje emocje wśród mieszkańców Tczewa - zamknięcia targowiska i dalszej pracy hali na Manhattanie

 

Przypomnę, że informacja ze strony starosty była taka, że na wypadek potrzeby wprowadzenia kwarantanny, pod takie funkcje będzie przeznaczony budynek szpitalny przy ulicy Paderewskiego. 

- Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa

 

O budżecie, inwestycjach, pracy zakładów i tym, w jaki sposób na naszą lokalną rzeczywistość wpływa epidemia koronawirusa oraz jak miasto jest na nią przygotowane, możecie posłuchać poniżej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent Tczewa zaapelował na antenie naszego radia przede wszystkim o spokój i ograniczenie paniki.

 

Proszę o spokój. Najgorsza rzecz, która może nas spotkać to panika i jeżeli koronawirus nas nie zabije, to panika skutecznie utrudni życie.

- Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe