Stypendium na wyciągnięcie ręki [ROZMOWA]

  • 18.03.2020, 12:22 (aktualizacja 01.04.2020, 15:14)
  • Redakcja
Stypendium na wyciągnięcie ręki [ROZMOWA] fot. Aleksandra Hotowy

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie klas ósmych z miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców mogą starać się o stypendium na dalszą edukację.

Osoby zainteresowane nauką w Gdańskim Liceum Autonomicznym, mogą uzyskać wsparcie finansowe pokrywające:

  • czesne
  • zakwaterowanie na cztery lata nauki 
  • lub koszty dojazdu  

Program stypendialny skierowany jest do młodzieży z miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców. Aby je zdobyć należy do 27 marca wypełnić FORMULARZ zgłoszeniowy. Osoby, które przejdą wstępną weryfikację zaproszone zostaną na rozmowę. O szczegółach działania funduszu stypendialnego opowiedział na naszej antenie Tomasz Kajzer z firmy Procam Polska. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stypendium edukacyjne Procam przeznaczone jest a czetroletnią edukację w Gdańskim Liceum Autonomicznym założonym w 1989 r. przez Gdańską Fundację Oświatową. Szkoła corocznie zajmuje najwyższe miejsca w rankingu najlepszych polskich liceów publikowanym przez fundację Perspektywy.

fot. materiały prasowe

W 2019 roku było to najlepsze liceum ogólnokształcące w Gdańsku. Szkoła współpracuje z trójmiejskimi uczelniami wyższymi oraz przygotowuje uczniów do brytyjskich i amerykańskich egzaminów językowych. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe