Policjanci z Pruszcza Gdańskiego objęci kwarantanną po potwierdzeniu zarażenia koronawirusem u jednego z funkcjonariuszy

  • 18.03.2020, 13:12 (aktualizacja 18.03.2020, 15:35)
  • Redakcja
Policjanci z Pruszcza Gdańskiego objęci kwarantanną po potwierdzeniu zarażenia koronawirusem u jednego z funkcjonariuszy

Podziel się:

Oceń:

U jednego z funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim potwierdzono zarażenie koronawirusem. W związku z tym kwarantanną została objęta znaczna część jednostki.

Na dwutygodniowej kwarantannie przebywa 75 policjantów. To osoby, które znalazły się w grupie ryzyka po tym, jak u jednego z funkcjonariuszy doszło do zakażenia koronawirusem w wyniku kontaktu z bliską rodziną. O sytuacji na Komendzie Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim mówi nadkom. Maciej Stęplewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednostka z Pruszcza Gdańskiego działa w tej chwili normalnie - braki kadrowe zostały uzupełnione m.in. przez funkcjonariuszy z oddziału prewencji Komendy Wojewódzkiej. 

Jednocześnie policja apeluje, by w tym trudnym czasie do jednostek udawać się osobiście tylko w ostateczności:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poza kontaktem telefonicznym, policja proponuje też łączność drogą elektroniczną, w tym rozmowę wideo. Więcej informacji można znaleźć m.in. na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pytak
pytak 18.03.2020, 19:02
A kto zaraził policjanta, czego konsekwencją jest 50% komendy powiatowej w Pruszczu na kwarantannie? To jakiś sabotaż???

Pozostałe