Poseł Kazimierz Smoliński nie ma koronawirusa! Poznaliśmy wyniki testu parlamentarzysty

  • 19.03.2020, 07:56 (aktualizacja 22.03.2020, 13:42)
  • Redakcja
Poseł Kazimierz Smoliński nie ma koronawirusa! Poznaliśmy wyniki testu… fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Kazimierz Smoliński, poseł z Tczewa przechodzi dwutygodniową kwarantannę w związku z możliwością zakażenia koronawirusem.

AKTUALIZACJA 

GODZ. 14:00, 20 MARCA

Poseł Kazimierz Smoliński nie jest zakażony koronawirusem. Parlamentarzysta poznał wyniki testu, czuje się dobrze i życzy wszystkim zdrowia. Jako że wynik testu Kazimierza Smolińskiego okazał się negatywny, poseł może szybciej wrócić do pełnienia swoich obowiązków.


Kwarantanną zostali objęci wszyscy uczestnicy posiedzenia Krajowej Rady Sądownictwa, jakie odbyło się w dniach od dziesiątego do dwunastego marca w Warszawie. Odizolowanie przedstawicieli KRS było konieczne po tym jak u sędziego Zbigniewa Łupiny, na co dzień sędziego Sądu Rejonowego w Biłgoraju, potwierdzono koronawirusa. Poseł Smoliński przechodzi kwarantannę w swoim domu w Tczewie, i jak zapewnił w rozmowie z red. Krzysztofem Repińskim z Tv Tetka, czuje się dobrze:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miałem wczoraj wykonany test i czekam na wynik. Jeżeli wynik będzie negatywny, to kwarantanna się kończy. - Kazimierz Smoliński, poseł RP

Redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe