Opinie w Radiu Tczew 19.03.: koronawirus dotarł do Tczewa

  • 19.03.2020, 14:48 (aktualizacja 19.03.2020, 14:51)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 19.03.: koronawirus dotarł do Tczewa

Podziel się:

Oceń:

19 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński, dziennikarz Telewizji Tetka.

W środę wieczorem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tczewie oficjalnie potwierdziła, że w powiecie tczewskim odnotowano pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Sanepid odmawia odpowiedzi na pytanie, w której gminie mieszka zakażona osoba, jednak z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jest to 35-letnia mieszkanka Tczewa. Stan zdrowia kobiety jest stabilny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas audycji rozmawiamy także o tym, jak zmieniło się życie tczewian w trakcie pandemii, jak nie ulec panice oraz jakie działania należy wdrożyć w swoim życiu, aby uniknąć zakażenia.

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 2 kwietnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słuchacz
Słuchacz 21.03.2020, 13:00
Witam, rownież nauczyciele SP7 Tczew powoli wprowadzają lekcje on-line. Problem dotyczy jednak wyposażenia- jak przeprowadzić lekcje, online czy inne, gdy na dwoje czy więcej dzieci w rodzinie przypada jeden komputer? Telefon nie bedzie zbyt pomocny w takim układzie. Należy rozważyć odpowiednie poprowadzenie takich lekcji. Pozdrawiam
Redakcja
Redakcja 21.03.2020, 18:36
Te problemy widzimy, bardzo jesteśmy ciekawi, jak zostaną rozwiązane i kto za nie zapłaci.

Pozostałe