Marszałek Województwa Pomorskiego zakażony koronawirusem

  • 28.03.2020, 21:58 (aktualizacja 28.03.2020, 23:12)
  • Redakcja
Marszałek Województwa Pomorskiego zakażony koronawirusem fot. Renata Dąbrowska / facebook.com/strukmieczyslaw/

Podziel się:

Oceń:

Mieczysław Struk poinformował, że jest jedną z osób chorych na COVID-19.

W sobotę 28 marca na swoim facebookowym profilu Mieczysław Struk oznajmił, że jest zakażony koronawirusem. Marszałek Województwa Pomorskiego podkreślił, że czuje się dobrze, a jego objawy przypominają te, które występują podczas przeziębienia.

Wśród zakażonych osób, które dziś zostały wymienione w komunikacie Ministerstwa Zdrowia jestem niestety również ja. Na szczęście objawy, które się u mnie pojawiły w zeszłym tygodniu są stosunkowo łagodne, przypominające typowe przeziębienie. Oczywiście zgodnie z wytycznymi GIS nie bagatelizowałem ich i od zeszłego tygodnia ograniczyłem do minimum swoją aktywność publiczną i większość zadań realizowałem w trybie zdalnym.

~ Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego

 

fot. facebook.com/strukmieczyslaw/

 

Mieczysław Struk już od ubiegłego tygodnia ograniczał swoją aktywność zawodową, z kolei teraz podlega obowiązkowej kwarantannie, pełniąc przy tym zdalnie obowiązki Marszałka Województwa Pomorskiego. Aktualnie oczekuje również na decyzje inspekcji sanitarnej, dotyczące osób, które przebywały w jego najbliższym otoczeniu.

Marszałek apeluje przy tym o pozostanie w domach i ograniczenie wszelkich kontaktów.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe