Prezydent Tczewa o koronawirusie, wpływie epidemii na inwestycje oraz o dodatkowych środkach ostrożności [ROZMOWA]

  • 31.03.2020, 09:30 (aktualizacja 31.03.2020, 13:58)
  • Redakcja
Prezydent Tczewa o koronawirusie, wpływie epidemii na inwestycje oraz o dodatkowych środkach ostrożności [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Czy Tczew dołączy do miast wydających komunikaty o braku możliwości przeprowadzenia zaplanowanych na 10 maja wyborów prezydenckich? Jakie jeszcze ograniczenia mogą zostać wprowadzone, by uchronić mieszkańców przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa? Czy w obliczu epidemii zagrożone są realizowane obecnie inwestycje? Między innymi na te pytania na naszej antenie odpowiedział prezydent Mirosław Pobłocki.

31 marca prezydent Tczewa był gościem naszej audycji porannej. Mirosław Pobłocki ponownie odniósł się do kwestii nadchodzących wyborów.

 

facebook.com/miroslawpoblockiprezydentmiastatczewa


Jednocześnie w rozmowie z nami prezydent dodał, że wierzy, iż "nikt w sposób nieodpowiedzialny nie doprowadzi do sytuacji zagrożenia życia wyborców tylko w imię tego, żeby te wybory były".
 

Ja osobiście jestem przekonany, że wybory będą przesunięte na inny termin.


W czasie wprowadzania dodatkowych ograniczeń dotyczących m.in. wychodzenia z domów czy robienia zakupów, Mirosław Pobłocki zwrócił również uwagę na zagrożenie z jakim obecnie stykają się pracownicy firm wywożących śmieci czy na przykład zakładów wodociągów i kanalizacji. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Macie pytania do prezydenta miasta? Przyślijcie je do nas - [email protected].

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe